MC by Kubason a Novic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum by Novic and Kubason
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Moje výtvory (Martin_Happy)

Goto down 
+3
Trixx
NANUK
Martin_Happy
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 3:15 pm

Manga dělám od června 2009 nejčastěji podle skutečných aut. Hdně se mi ty miniaturky líbí. Tady sem na pozvání Novice, který mě vyhmátl na moje.auto.cz. Jelikož sem samouk, tak mám v mejch pracích asi spoustu chyb a neznám skoro žádný ty spešl výrazy. Takže pokud uvidíte chybu, tak prosím polopatě a s trpělivostí Wink

A teď nějaká prezentace... (popořadě dle data)

Moje Felicie v několika verzích, asi netřeba rozvádět
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Felicia%20Color%20Line%20moje%20phase

Můj starej Golf také v několika verzích
Moje výtvory (Martin_Happy) VW%20Golf%20II%20A1%20a

A také vize toho, jak by mohl vypadat kamarádovo Favorit
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Favorit%20%20verze

Golf I dělanej podle fotek z netu
Moje výtvory (Martin_Happy) VW%20Golf%20I%203%20GTO

Škoda Felicia SCOUT jednoho člena z Felicia klubu, udělala mu velkou radost
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Felicia%20Scout

Takže sem pak pro jinýho člena dělal jinou Felicii SCOUT
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Felicia%20Scout%20Thomas
Návrat nahoru Goto down
NANUK
Moderators
Moderators
NANUK


Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 12. 05. 09
Job/hobbies : MC, NHL

Points
Points: 50

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 4:14 pm

takže vyberaj si lepše base...tieto nemaju aa-...a mááš hodne čo zlepšovať....aa nemáš credits !!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 6:51 pm

Prima, díky za rady.

Hádám že credits znamená napsat, kdo dělal ty base. To tam mám. Nebo je to i něco jiného? Leda snad kola. A když koukám, ty tam opravdu nemám, takže se polepšim. Slibuju Wink

Co je AA, to nevim, takže bych prosil o vysvětlení

Base, to je zrovna u škodovek problém. Uznávám, že snad krom Golfů to žádná extratřída není. Ale když mě hrozně baví dělat škodovky a nemůžu si pomoct. A některé sem dělal nebo zrovna dělám na objednávku. Takže použiju vždy to nejlepší co mám... Ale naštěstí v plánech nejsou jen škodovky...
Návrat nahoru Goto down
Trixx
Pokročilý
Pokročilý
Trixx


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 05. 09
Job/hobbies : Auto, Moto, Tuning

Points
Points: 135

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 8:05 pm

AA je stínování Wink

A tady máš stránku s Basema (řek bych že je nejlepší)

Tak držím palce při výběru Wink

database.mangacars.fr
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 9:35 pm

Díky, škodovek zas poskrovnu, ale jinak pecka, například Golfy sou hezčí ty trojkový než sem měl já
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Aug 21, 2009 10:58 pm

Takže, měl sem další práce na objednávku.

Škoda Octavia RS 100 years of Motorsport - člen FK
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Octavia%20RS%20100%20years%20of%20Motorsport%20Tholis

Škoda felicia Combi dalšího člena z FK. Za BASE asi zas dostanu svůj díl, protože kombík je snad horší BASE než hatchback, ale zatim to jinak nejde. Jestli se to někdy naučim pořádně, tak se pustim do BASE škodovek... Very Happy ale zatim na to nemám
Moje výtvory (Martin_Happy) %C5%A0koda%20Felicia%20Combi%20Raceman

Ještě tam mám jeden požadavek na Octavii a pak sem koukal že zkusmo bych si dal i to BMW E30 Touring. Sice asi budu poslední, ale s autem sem se taky učil jezdit a jezdit a byl to nejlepší způsob jak se naučit jezdit dobře
Návrat nahoru Goto down
Novic
Admin
Admin
Novic


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 05. 05. 09

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Aug 22, 2009 1:25 pm

no zatim tvoje nejlepsi je asi ta Octavka ale ma lepsi base nez tu kterou jsi delal, je i dokonce na database.mangacars.fr ale nesmis dat scaled ale musis dat Kuru a tam je v jednom obrazku Scaled i Kuru ale ted ta stranka nejede, proste jsi zacatecnik a jako kazdy zacatecnik delas chyby v AA jak uz zde bylo receno je stinovani a kdyz to delas v MS Paint tak si to probliz 8x a proste to vytsinuj oddal si to maximalne a jesli tam bude schod nebo tak tak jsi neco udelal spatne takze si to zase znovu priblizis a budes si s tim hrat dokud to z dalky ebude takove jake to ma byt a nebudou tam schody, pres PM mi napis jaky navod by jsi zde uvital a pokusim se ho ja nebo nekdo z NaK teamu udelat Wink kdyz si nebudes vedet ktera base je lepsi nebo kdyz nejakou base nikde nenajdes napis PM podivam se jestli ji nemam nahodou v PC a nebo ji zkusim pohledat, pak sem rad ze delas auta podle realu takze vetsinou decentni upravy portoze vetsina zacatecniku dela brutalni upravy ktere by mnohdy v realu nedavaly smysl Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
https://nakmangacars.forumczech.com
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Aug 22, 2009 1:44 pm

Dík za tip na tu Octavku, je fakt lepší. Jinak auta podle reálu sou pro mě snažší, protože takový ty extra tuningy fakt nemám moc rád. Nebo alepoň jak kdy, u někoho sem tu viděl Skylina s bodykitem jako závoďák a vypadal úchvatně. No, teď zkusim BMW a uvidíme jak se povede
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Aug 22, 2009 10:05 pm

Můj příspěvek do soutěže

Zamračená kapota, kořová světla, kola=pořádný salámy, jinej přední nárazník, prahy, dvojitá koncovka výfuku, štítky M3 a červená maska chladiče. Kastle kompletně upravená, zkrácená na menší rozvor s použitím bočních panelů a dveří z kupé.

Moje výtvory (Martin_Happy) BMW%203%20E30%20Touring%20Coup%C3%A9
Návrat nahoru Goto down
Drakony
Grafik
Grafik
Drakony


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 11. 05. 09

Points
Points: 20

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Aug 22, 2009 10:18 pm

hodnotil by som, ale zatiaľ som okrem feldy nič nevidel. Nechce mi to zobraziť...
Návrat nahoru Goto down
http://drakony.avatarbros.info
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Aug 22, 2009 10:28 pm

Tady je odkaz na mojí galerii na Picasa

http://picasaweb.google.cz/Tolar.Martin/MangaCars#
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyMon Aug 24, 2009 10:23 pm

Jak sem řekl, učení dělá mistra. Takže moje práce pro quick.

Není asi úplně ideální, ale řekl sem si, že se nebudu bát žádné výzvy. A pro starší auta mám slabost, takže proč nezkusit i Ladu? Moje vize e 2106, která patří nějakému chudému fanoušku Imprezy WRX. Má strašné křídlo a stříšku, nevkusná zlaktá kola a pokus o imitaci loga subaru logem Lady. Na zadní bletník sehnal samolepku Pirellia jedinou úpravou, které byl majitel schopen, je stržení chromované lištičky a zahlazení zadních klik+ výměna kliky u řidiče za zapuštěnou. Prostě ukázkovej tunzing snažící se zapůsobit na moskevské teenagery. Tak jen s chutí do mě...

Moje výtvory (Martin_Happy) Lada%202105%20Subaru%20Fan

A klidně koukněte i na moje starší práce (viz. podpis, pokud je nevidíte tady) a taky klidně commenty do mě
Návrat nahoru Goto down
Trixx
Pokročilý
Pokročilý
Trixx


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 05. 09
Job/hobbies : Auto, Moto, Tuning

Points
Points: 135

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyTue Aug 25, 2009 1:37 pm

Neni to zas tak špatný, ale nepochopil jsem. Ty si udělal naschvál tuzink?? Jestli se ti to líbí tak ok, ale jestli si naschvál sprasil auto tak tě nechápu, protože tuning je o tom jak vylepšit auto k obrazu svému, taže ho vymazlíš jak se ti bude líbit... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyTue Aug 25, 2009 3:17 pm

Udělal sem to tak aby se mi líbilo to MC. A mám k sobě jedinou výhradu, že se mi nezdá čistě udělaný to logo. Zkušené oko jistě uvidí víc, ale já vidim jen tohle. Takže pokud de o to, tak aano, tahle MC se mi líbí. Ale Lada, která by ve skutečnosti vypadala takhle, by se mi nelíbila
Návrat nahoru Goto down
Trixx
Pokročilý
Pokročilý
Trixx


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 05. 09
Job/hobbies : Auto, Moto, Tuning

Points
Points: 135

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyTue Aug 25, 2009 4:36 pm

Very Happy:D:D:D Měl by sis urovnat co říkáš....nahoře píšeš že se líbí pak ne, no nic, prostě když se budeš snažit o tuning tak ti to zachvilku pude Wink
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyTue Sep 01, 2009 8:47 pm

Mezi Mangami Felicií pro členy FK sem si urval pár chvil, abych udělal další práci. je to Fiat 126p, kterej má recenzi na MACZ. To jen aby nebyla mejlka, když píšu, že většinou dělám podle skutečnejch aut. Tak opět prosím zkušenější, s chutí do mě. Ať potrénuju

Moje výtvory (Martin_Happy) Fiat%20126p%20MACZ
Návrat nahoru Goto down
Kubason
Admin
Admin
Kubason


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 10. 05. 09

Points
Points: 70

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyTue Sep 01, 2009 9:14 pm

co bych ti na to řekl?
napřed se nauč perfektně zpracovávat decenty, jen třeba lehce pozměnit nárazník atd... až pak se pouštěj do extrémů
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyWed Sep 02, 2009 5:54 pm

To je pravda. Ani mě to nesedělo. myslim že zatim moje nejlepší je BMW Touring, co je i v soutěži. Decenty mě i baví víc. Ve stejném stylu je i moje nová Alfa

Alfa Romeo 147 GTA

Předek předělán na facelift (světla). Jiný nárazník. Vzadu 4 výfuky, černá folie na střeše, decentní spojler, prahy a upravená maska chladiče. A samozřejmě pořádný kola

Jako vždy pprosim o CC

Moje výtvory (Martin_Happy) Alfa%20Romeo%20147%20GTA%20Facelift%20Decent
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyThu Sep 03, 2009 10:01 pm

Tak sem si zkusil něco trošku jinýho, C4 WRC Monte Carlo 2007. Hned by mě zajímalo, jak třeba dělat věrohodný nápisy? Třeba startovní číslo se mi prostě fakt nelíbí ale za boha to nevypadalo líp

Jinak pochopitelně please CC, ať můžu zlepšovat, byl bych rád, kdybych koncem roku body nějaký měl Very Happy

Moje výtvory (Martin_Happy) Citroen%20C4%20WRC
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Sep 04, 2009 10:49 am

A tady je Honda Civic VI Type-R

Nechal sem žlutej lak, protože žlutou mám moc rád. Má jiný nárazníky a prahy. Nápis Type-R na předním nárazníku, širší a větší kola, 4 vejfuky, folie na zadních oknech, kouřová zadní světla, decentní křídlo, zamračenou kapotu a samolepku na boku. Je snížená a má správný evropský řízení Very Happy

Moje výtvory (Martin_Happy) Honda%20Civic%20VI%20Type-R
Návrat nahoru Goto down
Novic
Admin
Admin
Novic


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 05. 05. 09

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Sep 04, 2009 3:16 pm

Ten Civic vypada pekne ale kdyby jsi dal jiny kola tak by to bylo mnohem lepsi Wink
Návrat nahoru Goto down
https://nakmangacars.forumczech.com
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyFri Sep 04, 2009 9:17 pm

Myslíš? ajaký myslíš ty, že by mu sekly? já hledal nějaký černý pěkný
Návrat nahoru Goto down
ivo
Pokročilý
Pokročilý



Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 10. 08. 09

Points
Points: 70

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Sep 05, 2009 11:50 am

vim v cem je problem on zmensuje kola v malovani tak je ma kostrbaty Smile
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptySat Sep 05, 2009 4:20 pm

přiznam se, že photoshop mi zatim opravdu nejde... Nebo je snad jinej program?
Návrat nahoru Goto down
Martin_Happy
Začátečník
Začátečník



Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 21. 08. 09
Job/hobbies : Auta, modely a poslední dobou přítulka

Points
Points: 0

Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) EmptyMon Sep 14, 2009 12:59 pm

Moje výtvory (Martin_Happy) Hyundai%20Tiburon

Hyundai Coupé/Tiburon.
Prahy, nárazníky, kola, křídlo, čiré boční blinkry, dvoubarevný lak, zahlazení víka kufru, výfuky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moje výtvory (Martin_Happy) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moje výtvory (Martin_Happy)   Moje výtvory (Martin_Happy) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Moje výtvory (Martin_Happy)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Některé moje práce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MC by Kubason a Novic :: Scaled :: Hotove-
Přejdi na: