MC by Kubason a Novic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum by Novic and Kubason
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nešťastné náhody

Goto down 
+4
NANUK
AK-47
Čihis
Trixx
8 posters
AutorZpráva
Trixx
Pokročilý
Pokročilý
Trixx


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 05. 09
Job/hobbies : Auto, Moto, Tuning

Points
Points: 135

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyTue May 19, 2009 8:43 pm

Dneska ve 3 hodiny jsem si vyzved motorku v servise kvůli válečkum, že mi netahala do kopce. Vše bylo OK a tak jsem šťastně dodrandil domů z servisu. Dom jsem se nudil tak jsem vzal scoota se projet, když jsem potkal kámoše. Tak jsme klábosili a že ať mu ji půjčím že se jenom sveze tam a zpátky.Zatím jsem neměl špatnou zkušenost tak jsem mu jí půjčil. Když kámoš zatáh za plyn popojel pár metrů a rána. "Prý" se mu zasek plyn takže v cca 40 km/h to naboural do betonoví zdi.

Mno kámoš to rozchodil během pěti minut ale nemohl dýchat jak si dal hrudníkem o řídítka, ale scoot...

Přední kolo se mi posunulo asi o 10cm do scoota, rozlamana komplet přístrojovka a zasekaný tlumiče.

Toť má zkušenost Sad
Návrat nahoru Goto down
Čihis
Moderators
Moderators



Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 07. 05. 09

Points
Points: 175

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyTue May 19, 2009 8:51 pm

ouu...chudak....

ja tohle prejmenuju...na nestastne nahody
Návrat nahoru Goto down
AK-47
Pokročilý
Pokročilý
AK-47


Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 11. 05. 09

Points
Points: 35

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyTue May 19, 2009 8:52 pm

ty voe.. tak to si celkem chudak.. ale tak treba za to nemohl..a zaplati ti to aspon ?
Návrat nahoru Goto down
Čihis
Moderators
Moderators



Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 07. 05. 09

Points
Points: 175

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyTue May 19, 2009 8:54 pm

treba ja sem byl se tridou na bruslaku....a jezdime pohoda.....a kdyz sme dojezdili tak ja frajer....rikam kamosovi : ,,o co ze skocim do tamhlety kupy snehu..."...a on at to skusim....
no jo ale ona to byla kupa tvrdyho ledu jak beton pokryta 2 cm snehu....tak ja borec rozebeh jak svin a vyskocil sem a celym telem jak torpedo sem do toho hlavou skocil.....twl my telo se smrsklo a ja myslel ze mi zebra prorazili plice....
sem nemohl vydechnout a rozdejchaval sem to asi 10 minut....vsichni se mi smali ale ja v tu chvili myslel ze umru.....twl...
Neutral .....a z toho plyne ponauceni :-D......neskakej dokud se poradne nepodivas...:-D
Návrat nahoru Goto down
NANUK
Moderators
Moderators
NANUK


Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 12. 05. 09
Job/hobbies : MC, NHL

Points
Points: 50

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyTue May 19, 2009 9:09 pm

Shocked OMG...ja tež nečo mam...išiely sme v zime do školy a na rohu chodnika bol lad..ja som si ho nevšimol Sad..som šmykol spadol a som sa postaviť nemohol...spolužiaci sa smialy ale potom ma dvihly Sad......kamarat mi požičal bicykel tak aj macher som sa rozbehol že pojdem preskočiť taky kanal..hlboky plny drotov kamenou hliyn atd...rozbehol som sa ..stlačam brzdu a nič...drb do ten jeamy..som myslel že so dead Sad
Návrat nahoru Goto down
Kubason
Admin
Admin
Kubason


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 10. 05. 09

Points
Points: 70

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyWed May 20, 2009 3:28 pm

to má holt někdo štěstí
no tak tohle se nestalo mně ale kamarádovi.
Když sme měli jet já, strejda a jeho dva kamarádi z pátka na sobotu letos do mimoně, jeden z těch dvou si tam chtěl vzít svoje Audi TT Quattro. Takový červený, fakt pěkný, bodykit, 20" kola...
No a musel do toho ještě před srazem vrazit asi 40 000, aby bylo jistý, že pojede. 5 minut předtim, než sme měli vyjet zavolal, že mu to teď dodělali, ať počkáme. Po dalších 5 minutách volal, že mu to po 500 metrech škytlo a nějak se z toho kouří, a že musí do servisu, protože mu asi spadl řemen. Za půl hodiny volá znova, že to není řemenem, ale že mu praskla hlava válců a 6 válcový quattro mu jelo jen na dva. Takže všichni sme byli nasraný, protože sme už měli bejt v mimoni a hlavně nám ho bylo líto, když do toho narval tolik peněz a nakonec stejně nejel, protože to auto bylo fakt pěkný a možná by se dostal i do časopisu. Nakonec musel jet Astrou. Tu má sice taky pěknou, Cabrio Bertone, možná ste nás viděli....hned nakraji libovek vedle strejdovýho hyundaie coupe. A aby to nestačilo, tak sme asi v deset vyrazili do mimoně a začlo pršet. V jedenáct nás zastavili policajti a zjistilo se, že ta Astra má den prošlou technickou. Naštěstí se to nějak okecalo Very Happy a mohli sme jet. Pak už i přestalo pršet a v mimoni, když sme asi ve dvanáct dorazili už bylo jen trochu mokro. Na závěr všeho ale ten kamarád s Astrou couval, a protože ho předtim lízla tramvaj a on si zpětný zrcátko koupil až v sobotu, neodhadl to a nacouval do strejdova auta Very Happy. No...naštěstí to skoro nebylo vidět a do libovek nás vzali. I Astru...někdy člověk holt nemá den Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Čihis
Moderators
Moderators



Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 07. 05. 09

Points
Points: 175

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyWed May 20, 2009 5:14 pm

ojojoj
Návrat nahoru Goto down
NANUK
Moderators
Moderators
NANUK


Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 12. 05. 09
Job/hobbies : MC, NHL

Points
Points: 50

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyWed May 20, 2009 10:00 pm

omg kubason ...nezavidim...

ja som dnesdostal bomu z floorballovej loptičky asi zo 40cm..do oka..nosím prile takže prasklo sklíčko aa mam asi slabše mono..nastastie žiadna krv Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Drakony
Grafik
Grafik
Drakony


Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 11. 05. 09

Points
Points: 20

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyThu May 21, 2009 3:12 pm

no ja som si ked som bol maly vylomil zub na lade..


no a včera, na baskete si tak idem pod košom, keď tu zrazu bum do pysku lopta, najprv, že ahh fuuhaa, predychavam, no potom kua, mam vyrazenu sanku.... vaaa neskutočna bolesť, pribehne učiteľ, chytim si sanku, on mi pomohol a naraval som ju naspäť...
Návrat nahoru Goto down
http://drakony.avatarbros.info
Kubason
Admin
Admin
Kubason


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 10. 05. 09

Points
Points: 70

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyThu May 21, 2009 9:06 pm

to sme zas jednou blbli, asi před rokem a hráli v noci na schovku Very Happy
tak běžim někam, kde ani nesvítěj světla, abych se schoval a v tom místě je takový menší hřiště na volejbal a nohejbal. Síť je natažená pomocí ocelovejch lanek. Tak já běžim, zapomenu na to, a naběhnu krkem přimo do lanka. A ještě jak spadnu, tak je to v lesíku, takže sem si dal hlavou o kořen Very Happy. No, ráno sem měl na krku tetování přes celej krk a babičku z toho málem odvezli Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Paťan
Pokročilý
Pokročilý
Paťan


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 13. 05. 09

Points
Points: 120

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyThu May 21, 2009 11:50 pm

Kubason dobrfy jako s tou mimoní Sad a s tim lanem se mi to taky stalo akorat o nohy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
-> K@rlos <-
Pokročilý
Pokročilý
-> K@rlos <-


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 17. 05. 09

Points
Points: 0

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: RE   Nešťastné náhody EmptyFri May 22, 2009 1:25 pm

Hele Trixxy vim ze nikdo odtud tam nebyl a nevidel to ale moh si rict ze si sedel za nim na tom scootriu Wink Cool Jinak ja ani zadny nahody nemam a ani mi to nejak nechyby Wink Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Trixx
Pokročilý
Pokročilý
Trixx


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 05. 09
Job/hobbies : Auto, Moto, Tuning

Points
Points: 135

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody EmptyFri May 22, 2009 1:41 pm

-> K@rlos <- napsal:
Hele Trixxy vim ze nikdo odtud tam nebyl a nevidel to ale moh si rict ze si sedel za nim na tom scootriu Wink Cool Jinak ja ani zadny nahody nemam a ani mi to nejak nechyby Wink Evil or Very Mad

Vždyt je to upe jedno...on řídil....

Jako když sem vás vozil....tak sem to měl taky někam narvat do zdi říct tomu co za mnou seděl že to byla jeho chyba...trochu nedává logiku ne?
Návrat nahoru Goto down
-> K@rlos <-
Pokročilý
Pokročilý
-> K@rlos <-


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 17. 05. 09

Points
Points: 0

Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: RE   Nešťastné náhody EmptyFri May 22, 2009 5:57 pm

Nerekl jsem ze to byla tvoje chyba ale podle me ses na tom taky podilel co jsem videl , ale zacalo to uz tim ze Roman tam mel to kolo a jeden z vas ho chtel odkopnout , ted nvm kdo , a stratili jste rovnovahu a marek ¨mel problemy s tim to udrzet, alke mas pravdu , nema za to co sedat , nema papiry , nemel helmu nic Evil or Very Mad Rolling Eyes A to se mi divili ze sem, je nechtel vozit kdyz sem na nem jezdil v mesicaku Rolling Eyes Ae sry uz to nebudem resit. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nešťastné náhody Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nešťastné náhody   Nešťastné náhody Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nešťastné náhody
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
MC by Kubason a Novic :: Off-Topic :: Off-Topic-
Přejdi na: